page122 maja 2017r. uczniowie klasy II c i II d pod opieką wychowawców: Ewy Strzelec, Anny Torzewskiej oraz nauczyciela Piotra Kierzka i rodziców, udali się na wycieczkę do Wrocławia. W planie wycieczki był rejs po Odrze statkiem Nereida oraz zwiedzanie Ogrodów Doświadczeń - Humanitarium. Podczas rejsu dzieci podziwiały malownicze krajobrazy Wrocławia. Drugi punkt zwiedzania okazał się dla uczniów szczególnie atrakcyjny.

W Humanitarium uczniowie aktywnie zwiedzali interaktywną wystawę „Odnawialne Źródła Energii”, nowoczesne eksponaty oraz multimedia, które angażowały zarówno umysł, jak i ciało zwiedzającego. Dzieciom bardzo spodobał się labirynt optyczny oraz laserowy tunel. Celem wycieczki było rozbudzenie ciekawości wobec otaczającego nas świata. Było to przede wszystkim bliskie spotkanie z nauką poprzez zabawę. Wycieczka dostarczyła wielu emocji i niezapomnianych wrażeń!