W piękny wiosenny poranek, a dokładnie dnia 14 kwietnia 2011r. wyruszyliśmy pod opieką pani Justyny Uciechowskiej do SP nr 7 na Międzyszkolny Konkurs pod hasłem „Jem smacznie, zdrowo i kolorowo”. Zadania konkursowe dotyczyły prawidłowego odżywiania, higieny i estetyki spożywania posiłków.

Klasy pierwsze wykonały kanapki, drugie sałatkę jarzynową, a trzecie sałatkę owocową.

Wykonane dania były smaczne, zdrowe i naprawdę kolorowe! Rozstrzygnięcie konkursu przyniosło dla reprezentantów naszej szkoły wiele radości i zadowolenia. Dziewczęta z klasy II b w składzie:  Agnieszka Miętkiewicz i Karolina Bachorska zajęły 1 miejsce, a grupa
z klasy I b w składzie: Agata Krzywda i Martyna Giernalczyk, zajęła III miejsce.
Klasy trzecie z naszej szkoły reprezentowały godnie: Karolina Nadobna i Weronika Juja.
Konkurs był ciekawy, pracowity i bardzo „smaczny”.