26 listopada 2012 roku odbył się Adrzejkowy Turniej  Piłki Siatkowej dla klas VI. Każda klasa wystawiła reprezentację składającą się z 8 zawodników (4 dziewcząt i 4 chłopców). Pozostali uczniowie wspomagali swoje koleżanki i kolegów dopingiem. Turniej rozegrany był systemem "każdy z każdym", do dwóch wygranych setów.  W pierwszym meczu, po zaciętej grze klasa VI c pokonała klasę VI a 2 : 0 (25:20, 25:18). Mecz obfitował w szereg dobrych akcji w wykonaniu obu drużyn. W drugim meczu klasa VI a zmierzyła się z klasą VI b. Kibice zarówno klasy VI a, jak i VI b gorąco zagrzewali swoich kolegów do walki, jednakże lepszymi okazali się uczniowie klasy VI a, wygrywając 2 : 0 (25:18, 25:10). Trzeci mecz to pojedynek pomiędzy klasą VI b i klasą VI c. Faworytami tego meczu byli uczniowie klasy VI c i nie zawiedli oczekiwaniom, wygrywając mecz 2:0 (25:11, 25::13).

W klasyfikacji generalnej zwycięzcami okazali się przedstawiciele klasy VI c, drugie miejsce zdobyła klasa VI a, trzecie miejsce zajęła klasa VI b.