W sobotę, 30 listopada 2013 r. o godz.10.00 z inicjatywy Rady Osiedla nr 10 „Parcele Zacharzewskie” odbył się w Gimnazjum nr 4 Osiedlowy Turniej Andrzejkowy. Zaszczycili nas swoją obecnością: Zastępca Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego Marlena Maląg, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Maciej Klósak, przewodniczący Rady Osiedla nr 10 „Parcele Zacharzewskie” i radny miasta Alojzy Motylewski, kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej „Tęcza” Teresa Błaszczuk, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 Małgorzata Lubojańska oraz zastępca dyrektora Ewa Wulbach.

W turniejowych zmaganiach brali udział uczniowie klas drugich ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim oraz wychowankowie Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Dzieci zmagały się w konkurencjach sportowych i odpowiadały na pytania konkursowe. Rodzice kibicowali na widowni.

Wspaniałej zabawie towarzyszyły duże emocje i niezapomniane przeżycia!

Wszyscy uczestnicy stanęli do pamiątkowego zdjęcia, otrzymali medale, dyplomy, sprzęt sportowy dla szkoły oraz słodycze.