Niesamowite emocje towarzyszyły sportowym zmaganiom uczniów klas trzecich z naszej szkoły i wychowankom Warsztatów Terapii Zajęciowej „Tęcza” podczas Turnieju Mikołajkowego zorganizowanego w sobotę, 14 grudnia w Gimnazjum nr 4 przez Radę Osiedla nr 10 „Parcele Zacharzewskie”.

Na widowni dzieciom kibicowali rodzice, a także przybyli goście: wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Maciej Klósak, przewodniczący Rady Osiedla nr 10 i radny miasta Alojzy Motylewski, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 Małgorzata Lubojańska oraz zastępca dyrektora Ewa Wulbach.

Wszystkie drużyny szczególnie wspierali i porywali do boju wychowawcy klas.

Odbyło się osiem konkurencji międzyklasowych i kilka rozegranych przez wychowanków WTZ. Czas między zawodami umilał nam występ chórku, który piosenkami wprowadził nas w świąteczny nastrój.

Na zakończenie uczestnicy imprezy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy, słodycze, a także sprzęt sportowy dla szkoły ufundowany przez Radę Osiedla.