Dnia 1 lutego 2012 roku dwudziestu czterech uczniów z klas 4-6 uczestniczyło we finale Szkolnego Konkursu Wiedzy o Patronie Szkoły - Mirosławie Fericu. Wcześniej uczniowie wszystkich klas starszej grupy wiekowej brali udział w I etapie konkursu i pisali test. Zwycięzcy z poszczególnych klas zostaną nagrodzeni podczas uroczystego apelu w Dniu Wspomnień o Patronie, który odbędzie się w najbliższy piątek 10 lutego.

W kategorii klas 4,5,6 - odpowiednio: I m. - Karolina Nadobna - kl. 4b, II m. - Anna Śmigiel - kl. 4a, III m. - Oliwia Warzecha - kl. 4a; I m. - Julia Banasiak - kl. 5b, II m. - Weronika Nawrot - kl. 5b, III m. - Michał Nowakowski - kl. 5a; I m. - Adrianna Chmura - kl. 6b, II m. - Jakub Szymoniak - kl. 6b, III m. -Eryk Matecki - kl. 6c;