Dnia 11 lutego 2013 r. odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie- Mirosławie Fericu. W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV - VI. Zadaniem uczestników konkursu było udzielenie poprawnych odpowiedzi na pytania otwarte dotyczące życia i służby wojennej Patrona szkoły. Podczas uroczystego apelu z okazji Dnia Wspomnień o Patronie w dniu 15 lutego 2013 r. miało miejsce podsumowanie konkursu.

Najlepiej na pytania konkursowe odpowiedziała uczennica klasy VI b - Julia Banasiak, i to jej przypadło w udziale zaszczytne I miejsce. Druga w kolejności uplasowała się Weronika Nawrot z klasy VI b , natomiast III miejsce zdobyła Hanna Góźdź z klasy VI c. Wszystkie uczennice otrzymały nagrody książkowe i dyplomy. Serdecznie gratulujemy szóstoklasistkom dużej wiedzy na temat naszego Patrona!