Silna reprezentacja naszej szkoły w liczbie 42 uczniów zameldowała się 24 kwietnia br. w Parku Bractwa Kurkowego, aby uczestniczyć w XXIX Biegach Przełajowych o Puchar Klubu Olimpijczyka przy Szkole Podstawowej nr 5 i tym samym wspólnie popularyzować aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Uczestnicy wykazali się doskonałym przygotowaniem. Trasa prowadziła przez obficie zalesiony park i wynosiła od 500 do 800 metrów.

Zmagania zakończono uroczystym wręczeniem medali laureatom. Ponadto każda szkoła otrzymała puchar i dyplom za udział w zawodach.

Czworo naszych uczniów: Marta Fleischer (II miejsce), Eryk Kałuża (III miejsce), Adrian Kowalewski (III miejsce), Laura Mazur (II miejsce). Dzięki ich wysokim lokatom, jak i postawie pozostałych zawodników, nasza szkoła wypadła znakomicie i na sześć ostrowskich szkół zajęła II miejsce.

Gratulacje dla wszystkich uczestników biegu!