28 maja 2014r. w Szkole Podstawowej w Witaszycach odbył się Drużynowy Turniej Skoku Wzwyż im. Ryszarda Nawrockiego. W Turnieju brało udział 7 szkół podstawowych. W tej pięknej lekkoatletycznej konkurencji młodzi skoczkowie demonstrowali swoje umiejętności pokonując poprzeczkę różnymi stylami od „nożyc” (sposób naturalny) po „flopa” (styl sportowy). Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Karolina Malkowska, Albert Urbaniak, Zuzanna Wachowiak, Adrian Kowalewski, Antonina Szyszko, Eryk Kałuża.

Wszyscy nasi uczniowie dzielnie pokonywali poprzeczkę, którą systematycznie podnoszono w górę. Znakomita postawa całej drużyny zaowocowała wysokim III miejscem w turnieju. Jednak największych emocji dostarczyła nam Albert Urbaniak z kl. VI a,  który jako jedyny pokonała wysokość 150 cm i został najlepszym zawodnikiem turnieju – otrzymał puchar ufundowany przez panią Dyrektor Szkoły.Zawody przebiegały w miłej, sportowej atmosferze. Większość startujących zawodników, to mali amatorzy, którzy pomimo wielkiej woli wygranej, bawią się sportem i cieszą nie tylko ze zwycięstwa, ale również z tego, że mogli po prostu wystartować na zawodach. Zawody odbyły się przy pełnej sali dopingujących uczniów i nauczycieli. Zawodnicy zostali wyróżnieni medalami, dyplomami i pucharami.

Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy !!!