9 grudnia 2014 roku odbył się jubileuszowy XV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Rady Osiedla nr 7 Zacisze Zębców.  Jak co roku rozgrywki turniejowe odbywały się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6. Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn z ostrowskich szkół podstawowych. Zespoły podzielone zostały na dwie grupy. W grupach mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Nasza szkoła pierwszy mecz rozegrała z zespołem z ostrowskiej „piątki” wygrywając 3:1. Również takim wynikiem zakończył się drugi pojedynek z drużyną z SP nr 7. W ostatnim grupowym meczu piłkarze z naszej szkoły rozgromili zespół z SP nr 9 zajmując pierwsze miejsce w grupie. Bardzo ciężkim bojem okazał się mecz półfinałowy z gospodarzami turnieju – drużyną SP nr 6. Do ostatniej minuty meczu ważyły się losy zwycięstwa. Przy stanie 2:2 zwycięską bramkę dla naszego zespołu zdobył Piotr Grzelak, który również otrzymał tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju. Finał odbywał się już pod dyktando naszych reprezentantów gdzie przeciwnikami byli piłkarze z SP nr 1. Mecz zakończył się wynikiem 4:2  dla naszego zespołu.