13 czerwca 2015 roku hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim była areną zmagań młodych adeptów szczypiorniaka. Odbył się tam I Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Prezesa UKS Batory. O ten okazały puchar walczyli chłopcy z rocznika 2003 i młodsi. W turnieju rywalizowało 6 drużyn. Po bardzo zaciętej i wyrównanej rywalizacji klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I m. UKS Batory – SP nr 11 Ostrów Wielkopolski

II m. MKS Wieluń

III m. MKS Real Astromal Leszno

IV m. SP Mokronos

V m. SPR GZK Włoszakowice

VI m. SP nr 9 Ostrów Wielkopolski

Najlepszy zawodnik turnieju: Grzegorz Mielcarek z SP Mokronos

Najlepszy strzelec turnieju: Maciej Snadny z UKS Batory Ostrów Wielkopolski

Najlepszy bramkarz turnieju: Piotr Podgórski z MKS Wieluń

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych zespołach:

Eryk Kałuża (UKS Batory – SP nr 11), Marcel Nawrocki (MKS Wieluń), Kacper Kasprzak (MKS Leszno), Mateusz Leśniak (SP Mokronos), Daniel Hałupka (SPR Włoszakowice), Michał Wołowicz (SP nr  9 Ostrów Wielkopolski).

Puchary, statuetki, dyplomy i medale ufundowane przez Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim wręczyli Zastępca Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego Ewa Matecka, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 Małgorzata Lubojańska oraz gość specjalny – Bartłomiej Jaszka – ostrowianin, wychowanek Klubu Piłki Ręcznej Ostrovia, reprezentant Polski, który przyglądał się poczynaniom młodych piłkarzy ręcznych.

Poczęstunek zapewnili Zakład Przetwórstwa Mięsnego Śliwiński i piekarnia Janicki.