18 lutego br. Szkoła Podstawowa nr 11 była gospodarzem Mistrzostw Powiatu w Piłkę Ręczną Chłopców. Do walki o tytuł mistrzowski stanęły cztery zespoły ze Szkoły Podstawowej z Nowych Skalmierzyc, Odolanowa i z dwóch szkół ostrowskich: SP nr 9 i SP nr 11. Po otwarciu turnieju, którego dokonała dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 Pani Małgorzata Lubojańska, młodzi szczypiorniści rozpoczęli rywalizację. W inauguracyjnym meczu zmierzyli się chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Nowych Skalmierzycach z gospodarzami - drużyną Szkoły Podstawowej nr 11, którzy zdecydowanie wygrali – 17 : 8.

Wyniki pozostałych meczów:

SP Odolanów : SP 9 - 4 : 29
SP 11 : SP 9 - 10 : 9
SP Odolanów : SP Nowe Skalmierzyce - 2 : 8
SP 9 : SP Nowe Skalmierzyce - 21: 1
SP 11 : SP Odolanów - 16: 8

W klasyfikacji końcowej pierwsze miejsce i tytuł mistrza powiatu zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 11. Drugie miejsce wywalczyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 9. Oba te zespoły będą reprezentować nasz powiat w zawodach rejonowych, które odbędą się 26 lutego br. w Opatówku.
Trzecie miejsce zajęła drużyna z Nowych Skalmierzyc, a czwarte – szkoła z Odolanowa.
Na koniec trzem najlepszym zespołom dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 Pani Małgorzata Lubojańska wręczyła puchary i medale ufundowane przez Ostrowski Szkolny Związek Sportowy.