26 lutego br. w Opatówku odbył się finał rejonu kaliskiego w piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych. Do rywalizacji przystąpiły szkoły podstawowe z Południowej Wielkopolski, które były najlepsze w sześciu powiatach naszego regionu i dodatkowo wicemistrz powiatu ostrowskiego. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach, systemem „każdy z każdym”. Pierwsze dwa zespoły z każdej grupy awansowały do półfinału, a następnie zwycięzcy meczów półfinałowych grali o pierwsze miejsce, pokonani o miejsce trzecie.

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 11 spisała się znakomicie, zajmując drugie miejsce w rejonie. W drodze do finału nasi chłopcy wygrali z zespołami z Grabowa, Gołuchowa, Opatówka i Mokronosu. Gratulujemy sukcesu!