DSC 0897 4 www25 maja w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 11 odbył się turniej piłki ręcznej. Jak co roku organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy „Batory”. Tym razem młodzi szczypiorniści z rocznika 2006 rywalizowali o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11. W turnieju wzięło udział pięć zespołów: MKS Real Astromal Leszno, UKS Trops Poddębice, MKS Wieluń oraz dwa zespoły UKS Batory. Rozegrano 10 meczów systemem „każdy z każdym”, które były bardzo emocjonujące i wyrównane.

Klasyfikacja końcowa:
I m. - MKS Wieluń
II m. - MKS Real Astromal Leszno
III m. - UKS Batory rocz. 2006
IV m. - UKS Trops Poddębice
PK UKS Batory rocz. 2005
Wręczenia pucharów, dyplomów oraz nagród dokonali Sekretarz Miasta Ostrowa Wielkopolskiego pan Andrzej Baraniak i Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 pani Małgorzata Lubojańska.
Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Mateusza Świtałę z UKS Batory, najlepszym bramkarzem - Szymona Drygasa z MKS Real Astromal Leszno, najlepszym strzelcem został Filip Łasicki z MKS Wieluń. W poszczególnych zespołach najlepszymi zawodnikami okazali się: MKS Wieluń - Sebastian Kuźnik, MKS Real Astromal Leszno – Gabriel Kaczmarski, UKS Trops Poddębice – Oliwier Walczyk, UKS Batory rocz. 2006 – Dawid Frankowski, rocz. 2005 – Paweł Wieruchowski.
Organizacja oraz sprawny przebieg turnieju był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miejskiego, p. Tomaszowi Ogórkowi – przewodniczącemu Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 11oraz sponsorom p. Markowi Śliwińskiemu, p. Ryszardowi Janickiemu, p. Dariuszowi Świtale i p. Marcinowi Ibronowi.