19.04.2011 r. nasza szkoła uczestniczyła w 26. Biegach Przełajowych o Puchar Klubu Olimpijczyka organizowanych przez SP5. W rywalizacji wzięło udział pięć szkół. Odbyło się sześć biegów, po trzy biegi w kategorii dziewcząt i chłopców. Pierwszych trzech uczestników otrzymało pamiątkowe medale, natomiast pierwsza dwudziestka zawodników klasyfikowana była do rywalizacji drużynowej - nasza ,,11'' zajęła w niej 3 miejsce. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom. W biegach chłopców klas IV na 2 miejscu uplasował się Albert Połomski, a 3 m. zajął Kamil Dudkowski. W biegach dziewcząt klas V 2 miejsce przypadło Adriannie Chmurze, a 3 m. - Oliwii Świątek. W biegach chłopców klas V 2 miejsce zajął Karol Smółka. W biegach dziewcząt klas VI 1 miejsce zajęła Julia Dudkiewicz. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!