27 maja 2011r. w Szkole Podstawowej w Witaszycach odbył się Drużynowy Turniej Skoku Wzwyż im. Ryszarda Nawrockiego. W Turnieju brało udział 8 szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Julia Dutkiewicz, Oliwia Świątek, Julia Walczak, Patryk Kowalewski, Karol Smółka oraz Albert Połomski. Uroczystego otwarcia zawodów dokonała Pani Dyrektor szkoły w Witaszycach, która szczególnie podkreśliła naszą obecność. Następnie wystąpił w układzie tanecznym zespół dziewcząt z klas I – III. Po efektownym pokazie tanecznym rozpoczęła się rywalizacja sportowa, budząca masę emocji. Wszyscy nasi uczniowie dzielnie pokonywali poprzeczkę, którą systematycznie podnoszono w górę. Jednak największych emocji dostarczyła nam Julia Dutkiewicz z kl. VIa,  która jako jedyna pokonała wysokość 150 cm i została najlepszą zawodniczką, a cała nasza drużyna zajęła II miejsce w turnieju. Zawody odbyły się przy pełnej sali dopingujących uczniów i nauczycieli. Zawodnicy zostali wyróżnieni pięknymi medalami, dyplomami i pucharami. Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy !!!