Bardzo dobrze wypadły w tegorocznym Czwórboju Lekkoatletycznym dziewczęta z naszej szkoły. Najpierw zajęły drugie miejsce w Ostrowie, później II miejsce w powiecie, natomiast III miejsce w rejonie dało im awans do Finału Województwa Wielkopolskiego, który odbył się 3 czerwca w Lesznie. Rywalizacje była ogromna, gdyż do finału stanęło 18 najlepszych szkół z Wielkopolski. Każda z dziewcząt biegła na 60 metrów, rzucała piłeczką palantową, skakała w dal i biegła na 600 metrów. Wszystkie wyniki były przeliczane na punkty, co po dodaniu dało ogólny wynik drużyny. Są to bardzo wyczerpujące zawody, wymagające wielkiego zaangażowania. Nasze dziewczęta doskonale walczyły, co pozwoliło im zająć dwunaste miejsce w województwie i pokonać wiele szkół, m.in. z Poznania, Rawicza czy Leszna. Największy jednak sukces odniosła nasza uczennica Julia Dutkiewicz, która zdobyła, aż 4 medale, dwa złote i dwa srebrne i została najlepszą zawodniczką Województwa Wielkopolskiego. Skład naszej reprezentacji: Julia Dutkiewicz, Kamila Boroch, Weronika Śliwińska, Klaudia Ignasiak, Oliwia Świątek. Całej naszej drużynie gratulujemy !!!