PIŁKA RĘCZNA

W rozgrywkach ligi wielkopolskiej bardzo dobrze spisują się nasi szczypiorniści z rocznika 2002, zajmując czołowe miejsce. W wojewódzkim turnieju, który odbył się w styczniu br. w Ostrowie Wielkopolskim, wywalczyli drugie miejsce. Reprezentacja naszej szkoły również w styczniu zdobyła trzecie miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ostrowskiego w Piłce Ręcznej Chłopców.

PIŁKA SIATKOWA

Dziewczęta wywalczyły podium w Mistrzostwach Miasta w Piłkę Siatkową Dziewcząt, zajmując trzecią lokatę. Chłopcy w zawodach o tej samej randze uplasowali się na czwartym miejscu.

PIŁKA NOŻNA

W grudniu ubiegłego roku w Powiatowym Turnieju w Piłce Nożnej w Szkole Podstawowej nr 6 chłopcy z rocznika 2002 zajęli drugie miejsce. Ich młodsi koledzy z rocznika 2003 w turnieju, który odbył się w SP nr 6 w lutym (w randze powiatu), byli niepokonani zdobywając pierwsze miejsce.