12.04.2014 r. w Koźminie Wielkopolskim odbył się IX Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej o Puchar „Jedynki”. Zawodnicy UKS „Batory” – na co dzień uczniowie klasy IV b Szkoły Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim, odnieśli duży sukces, zajmując drugie miejsce.  W fazie grupowej nasi szczypiorniści pokonali zespół z Leszna i Włoszakowic. W półfinale zmierzyli się z gospodarzami turnieju, zdecydowanie wygrywając.

W finale zawodnicy UKS „Batory” w walce o pierwsze miejsce spotkali się z zespołem UKS „Spartakus” Jerka, który w tegorocznych rozgrywkach ligi wielkopolskiej zajął II miejsce. Pierwsza połowa meczu odbyła się pod dyktando wicemistrzów województwa. W drugiej połowie chłopcy z ostrowskiej Jedenastki ambitnie odrabiali straty, niestety nie starczyło czasu i mecz zakończył się dwubramkową przewagą zawodników Spartakusa.

Na pochwałę zasługuje ambitna postawa całego zespołu tym bardziej, że był to ich pierwszy turniej. Kacper Mendera zdobył tytuł „Najlepszego Bramkarza”, a Maciej Snadny minimalnie przegrał rywalizację o tytuł „Najlepszego Strzelca”. Zawodnicy otrzymali okazały puchar i pamiątkowe medale. Chłopcy ubrani byli w nowe stroje sportowe sponsorowane przez firmę Woj-Bud pana Wojciecha Nowaka. Dziękujemy także rodzicom zawodników za pomoc i zaangażowanie.