W Gimnazjum nr 4 spotkali się starzy znajomi: wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu z SP 11, członkowie Szkolnego Koła PCK z Gimnazjum nr 4 oraz wychowankowie z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Konarzewa. Spotkanie było niezwykłe, bowiem było to połączenie sportu, nauki oraz kultury, a także wrażliwości tych, którzy lubią pomagać. Gimnazjaliści przygotowali atrakcyjny program, czyli: występ utalentowanej Natalii, która wszystkich wprowadziła swoim śpiewem w nostalgiczny i świąteczny nastrój oraz prezentację ciekawych doświadczeń chemicznych przybliżających interesujący świat nauki.

Wszystko zakończyły gry i zabawy oraz wyczyny sportowe. Już nie możemy doczekać się kolejnych spotkań z naszymi Przyjaciółmi.