Co to znaczy być życzliwym? W 325 dzień roku, czyli 21 listopada szczególnie o tym myślimy, bo jest to Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Pomysł obchodów życzliwego dnia narodził się w Stanach Zjednoczonych i ma dopiero 37 lat. W organizację tego dnia w szkole zaangażowany został Wolontariat. Tego dnia wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz rodzice podpisali dekalog człowieka życzliwego. Wszyscy otrzymali radosne buźki, które przypominały o tym, że tak niewiele trzeba, aby wywołać uśmiech na ludzkich twarzach.

Towarzyszyły nam pozytywne emocje i chwile refleksji wywołane lekturą cytatów mistrzów i filozofów. Mamy nadzieję, że było to wydarzenie, które zapisze się z pewnością w pamięci naszych uczniów, a pozostałe 40 dni do końca roku będę życzliwe i uśmiechnięte, bo…NIE PROŚ ŚWIATA, ABY SIĘ ZMIENIŁ NA LEPSZE…TO TY ZMIEŃ SIĘ PIERWSZY!!!