Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów wolontariat/3_2011_2012 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Zgodnie ze starą i sprawdzoną tradycją Wolontariatu oraz wspólną inicjatywą szkolnych organizacji samorządowych, podjęliśmy zbiórkę karmy dla Schroniska Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim. Dlaczego?... Bo przyjaciołom trzeba pomagać!!! Wspomogli nas w działaniu mali i duzi samorządowcy, dzięki którym zgromadzonych darów było znacznie więcej…tym razem prym wiodły dzieci z klasy Ib.  Podczas spotkaniapracownikami schroniska okazało się, że aktualnie w schronisku mieszka 140 smutnych piesków, które dostały w prezencie od nas jedzenie, ale potrzebują jeszcze solidnych misek…więc kolejny raz postanawiamy zadziałać!

{gallery}wolontariat/3_2011_2012{/gallery}

OGŁASZAMY WIELKĄ AKCJĘ… GÓRA GARÓW!!!