W czasie wakacji Szkolnemu Wolontariatowi udało się nawiązać współpracę z Fundacją Rozwoju Wolontariatu, dzięki której nasza szkoła została włączona w działania PROJEKTORA, czyli wolontariatu studenckiego. W programie uczestniczą studenci, którzy stwarzają przestrzeń dla twórczych działań dzieci i młodzieży. Realizują kreatywne projekty edukacyjne. Programy te rozwijają wiedzę, umiejętności i zainteresowania uczniów głównie z małych miejscowości. Projektor - wolontariat studencki stanowić będzie nową, ciekawą formę pracy, zarówno dla naszych dzieci, jak i studentów zdobywających pierwsze zawodowe szlify. Projektor - wolontariat studencki to połączenie dziecięcej beztroskiej radości oraz studenckiej pasji i chęci pracy na rzecz innych.