W-Wiele dzieł. Jednym z nich jest wolontariat studencki Projektor. Pierwsze spotkanie już za nami. Było chemicznie i wybuchowo!

O-Opiekę nad ludźmi. Jak co roku zadbamy o uśmiech na święta ludzi chorych, biednych i potrzebujących.

L-Lekcję ekologii…bo lubimy pomagać zwierzętom. Zorganizujemy zbiórkę dla schroniska i bezdomnych zwierząt.

O-owocną współpracę…z Caritasem, Przedszkolem „Tęcza”, TPCh, Ośrodkiem z Konarzewa, Klubem PCK z Gimnazjum nr 4 i wszystkimi, którzy nas potrzebują!

N-Nadzieję… to wszystkie pola zakładane przez Towarzystwo Przyjaciół Chorych…i nas.

T-Trudności…w ogóle nas nie przerażają, choć niestety też nam stają na drodze!

A-Atrakcyjne sposoby spędzania wolnego czasu…w porozumieniu z Samorządem Uczniowskim zorganizujemy…:)…ale to będzie niespodzianka…nie mogę powiedzieć!

R-Radość Maluchów z Tęczy…będziemy organizować im zajęcia integracyjne.

I-Inicjatywę wszystkich i każdego!

A-Aktywność na co dzień!

T-Twórczą kreatywność!