logo

2 września br. wszyscy uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny 2024/2025. Jedenastkowicze spotkali się w salach ze swoimi wychowawcami, by powspominać wakacyjny czas oraz zapoznać się z planem lekcji i organizacją najbliższych dni. Ważną częścią tych spotkań były pogadanki na temat bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły.

Następnie uczniowie, w dwóch grupach wiekowych, uczestniczyli w uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Było to szczególne wydarzenie dla uczniów klas pierwszych, którzy to zaczynają swoją przygodę ze szkołą. Nie zabrakło też oficjalnego przywitania nowej Dyrektor Szkoły – Pani Beaty Ławrynowicz, którą przywitała Wicedyrektor – Pani Ewa Wulbach. Pani Wicedyrektor odczytała list gratulacyjny dedykowany Pani Beacie Ławrynowicz, życząc Jej wszystkiego co najlepsze na nowej drodze zawodowej.

Pani Dyrektor przywitała Uczniów, Rodziców oraz wszystkich Nauczycieli, a także przedstawiła nowo zatrudnionych nauczycieli oraz studentki planujące odbywać w naszej placówce praktykę. Pani Dyrektor podkreśliła w swoim przemówieniu, że Jedenastka jest miejscem, w którym każdy uczeń znajdzie przestrzeń do samorealizacji i rozwoju własnych uzdolnień. Wyraziła pewność, że będzie to rok pełen sukcesów, radości i wspaniałych przyjaźni.

Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły życzymy wszystkiego co najlepsze i wielu powodów do uśmiechu każdego dnia w nowym roku szkolnym.